TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

HAKKIMIZDA

SİTEMİZ YAYIN İLKELERİ 

 1-)www.tourismjournal.com.tr adlı sitemiz Basın Meslek İlkeleri'ne uymaya söz vermiştir.

2-)tourismjournal.com.tr adlı sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygundur. Sitemizde yayınlanan haberlerde belirttiğimiz haber kaynağı, haberden ve yazıdan sorumludur. Sitede yazarlarımız tarafından yazılan yazılar ve yorumlardan ise yazarlarımız sorumludur. 

3-)tourismjournal.com.tr adlı sitemiz, insan haklarına, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olarak yayınlanmaktadır. Sitemizde yayınladığımız bir haberle ilgili sorun yaşadığını düşünen kişileri telife konu olan görsellerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen kişiler olursa bize yasemin-arslan@hotmail.com mailinden başvuru yapabilirler.Ve başvuruları en kısa zamanda değerlendirilerek çözüme ulaştırılır.

4-)Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır ve sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. 

5-)Web sitemizde yayımlanan röportaj, video, yazı, fotoğraf ve tüm görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

6-)Sitemizde yayımlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı YY Medya Reklam Prodüksiyon Tic.Ltd.Şti adresine aittir. Sunulmadan, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemez.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.